Coldrex Hotrem pulb./susp.orala lamiie 5g Prospect

Free

SKU: 8cb2c20f0a69 Categorie:

Descriere

Detalii

Contine:
Cutie 10 plicuri.
Per plic: Paracetamol 750mg, Clorhidrat de Fenilefrina 10mg , Vit. C 60mg.

Caracteristici:
Pulberile Coldrex HotRem Lemon produc o ameliorare temporara a simptomelor gripei, racelilor. Aceste simptome includ: dureri de cap, tremuraturi, nevralgii si dureri, nas congestionat si infundat, durerile din sinuzita si durerile de gat.
Pulberile Coldrex HotRem Lemon contin paracetamol – analgezic si antipiretic, clorhidrat de fenilefrina – decongestionant nazal (desfunda nasul si sinusurile, ajutandu-va sa respirati mai usor) si acid ascorbic – ingredient obisnuit al produselor folosite in gripe si raceli, care ajuta la inlocuirea eventualelor pierderi de vitamina C in primele stadii ale gripei si racelilor.

Atentionare!
Acest medicament se elibereaza fara prescriptie medicala. Inainte de folosire se recomanda citirea cu atentie a prospectului. Daca apar manifestari neplacute adresati-va medicului sau farmacistului.